DLACZEGO WARTO JECHAĆ NAD MORZE?

Wiadomo, że nad morzem chętniej niż gdzie indziej sięgamy po ryby. Nawet osoby, które na co dzień w nich nie gustują, przyznają otwarcie, że nad polskim morzem smakują one wyjątkowo i wprost chce się zajadać nimi codziennie. W ten prosty sposób możemy łączyć przyjemne z pożytecznym, bowiem świeże morskie ryby, jak wiadomo, są źródłem cennych składników odżywczych, w tym kwasów z rodziny omega.prost chce się zajadać nimi codziennie. W ten prosty sposób możemy łączyć przyjemne z pożytecznym, bowiem świeże morskie ryby, jak wiadomo, są źródłem cennych składników odżywczych, w tym kwasów z rodziny omega.

Są bogatym źródłem wapnia. Ten w lodach jest trzykrotnie łatwiej przyswajalny niż znajdujący się np. w warzywach strączkowych lub w rybach. Wzmagają wydzielanie serotoniny. Zwiększony jej poziom wywołuje uczucie odprężenia i spokoju, relaksuje i czyni nas... szczęśliwymi! Są najmniej kaloryczne ze wszystkich deserów. Powoduje to duża ilość powietrza, która jest wtłaczana podczas produkcji, dlatego jedna kulka lodowa jest przeciętnie aż cztery razy mniej kaloryczna od np. drożdżówki.

Każdy ma swoją własną definicję piękna, ale faktem jest, że im bardziej jesteśmy zrelaksowani i wypoczęci, tym nasza skóra jest bardziej rozświetlona i atrakcyjna. Kąpiele w morzu sprzyjają relaksowi, odprężają ciało i wpływają regenerująco na cały organizm. Zarówno morskie fale, jak i długie spacery boso po złocistym piasku niezwykle pozytywnie wpływają na układ krążenia i naczynia krwionośne, a wszystko to przekłada się na zdecydowaną poprawę kondycji skóry. Morze ponadto doskonale oczyszcza skórę i jest niezastąpione w walce ze znienawidzonym przez wszystkie kobiety cellulitem.

MORZE BAŁTYCKIE

Klimat panujący nam polskim morzem sprzyja dbaniu o zdrowie niezależnie od pory roku czy panującej aury – właśnie dlatego znajduje się tu tak wiele ośrodków rehabilitacyjnych oraz uzdrowisk i sanatoriów. Przede wszystkim warto przyjechać nad Bałtyk, aby powdychać podczas spaceru zawarty w powietrzu jod. Warto wiedzieć, że największe stężenie tego pierwiastka jest podczas sztormów, dlatego osoby planujące połączyć odpoczynek z dbaniem o zdrowie powinny spacerować po plaży nawet przy wietrznej pogodzie. Pobyt nad polskim morzem to również propozycja dla alergików – wiatr wiejący od Bałtyku nie zawiera żadnych alergenów. Takie wakacje będą więc nie tylko doskonałą okazją, aby lepiej poznać polskie wybrzeże i odpocząć, ale też sprzyjają podreperowaniu zdrowia.

Nad morze po... Rybę!

Nad morze po... lody!

Nad morze po... Urodę!

Wstaw tytuł i opis obrazu

Na każdym obrazie możesz dodawać dowolny tekst - masz pełną swobodę.

Dostosuj animację

Animacje zdjęcia i tekstu możesz ustawić osobno.
Dzięki temu możesz uzyskać różne oszałamiające efekty

Masz mnóstwo możliwości

Eksperymentuj, uzyskuj oszałamiające efekty i oczywiście baw się dobrze.

Jak podróżować?

Podróżowanie nad morze własnym samochodem może być męczące. Ponieważ urlop niekiedy trwa zaledwie kilka dni, szkoda tracić czasu na jazdę za kierownicą. Dlatego też polskich turystów zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Zapewniamy spokojną i bezpieczną podróż w atrakcyjnej cenie!

USŁUGI TRANSPORTOWE

JEREMIASZ NAKREWICZ

USŁUGI TRANSPORTOWE

JEREMIASZ NAKREWICZ